لیث کریمی پور

لیث کریمی پور کیست؟

لیث کریمی پور ، مؤسس و بنیانگذار شرکت مشاوره تصمیم فردا دارای MBA  و  DBA  مدیریت بازرگانی.

در سن ۷ سالگی پدر خود را از دست داد. بعد از گرفتن مدرک دیپلم و پایان خدمت سربازی، زیر نظر مربی و معلم خود، جناب آقای مهندس وطن دوست مؤسس و رهبر گروه صنعتی پلیمر بوشهر (پنبه ریز ) کار خود را شروع کرد. کار در گروه صنعتی پلیمر بوشهر (پنبه ریز ) از سطح پایه و با آموزش های فشرده در کارخانه های این گروه در شهر بوشهر و زیر نظر اساتید و مدیران مجرب و کارآزموده شروع شد و با توجه به استعدادی که از خود نشان داد توانست در مدت زمان کوتاه به سمت مدیر تولید و سپس مدیریت یکی از کارخانه ها منصوب شود. با توجه به احساس نیاز و تشنگی به آموختن دانش و فنون مختلف در تمام زمینه ها و با یادگیری مسائل مدیریتی و بازرگانی به دفتر تهران منتقل شد و در آنجا نیز با آموزش های مستمر و همچنین تجربه های عملی پس از مدتی مدیر دفتر تهران شد و در اینجا بود که با لیاقتی که از خود نشان داد به سمت قائم مقامی گروه صنعتی پلیمر بوشهر منصوب شود.

داستان تصمیم فردا

لیث کریمی پور، در این مدت و با طی دوره های فشرده و آموزش های مستمر توانست مدرک فوق لیسانس و سپس Ph.D در رشته مدیریت بازرگانی را دریافت نماید. پس از اتمام دوره های درسی و تجربه های کاری و عملی که به دست آورده بود و با توجه به علاقه ای که به تدریس و نوشتن کتاب داشت، اولین کلاس آموزشی خود را در رشته مدیریت زمان و ارائه مشاوره های موفقیت و کسب و کار آغاز نمود.

در نهایت؛ پس از ۲۰ سال کار مستمر در بخش های مختلف گروه صنعتی پلیمر بوشهر بالاخره تصمیم می گیرد که از گروه جدا شده و برای خود شرکت مشاوره با نام تصمیم فردا پارس برای ارائه خدمات مشاوره ای و موفقیت تأسیس کرد.

خدمات تصمیم فردا

خدمات تصمیم فردا

تصمیم فردا آماده است تا در خصوص مدیریت زمان و بهره‌وری شخصی به صورت فردی و سازمانی مشاوره دهد.

از دیگر خدماتی که ما ارائه می‌دهیم:

  • برگزار کننده‌ سمینارهای مدیریت زمان
  • برگزار کننده دوره‌های آنلاین و حضوری بهره‌وری شخصی و مدیریت زمان
  • مشاوره فردی و سازمانی

7دوره‌های برگزار شده
2کتاب‌های چاپ شده
28مقالات چاپ شده